Logo

MERCEDES-BENZ C220CDI

Број на оглас: 2396019 | Објавен на: 06.04.2017, 10:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 220

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2017

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Цена: 3.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FULL OPREMA ,REGISTRACIJA CELA GODINA,4 NOVI GUMI FULL SERVIS ZNACI BEZ NIKAKVI DOPOLNITELNI VLOZUVANJA

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 igor

Потврден огласувач