Logo

Ford sierra

Број на оглас: 2396030 | Објавен на: 13.02.2018, 12:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Sierra

Година: 1987

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2017

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford Sierra 2.0 karavan so plin prva boja 130.000 pominati km vo odlicna sostojba kontakt tel.076-466-796

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Bojan