Logo

VOLKSWAGEN CRAFTER 2.5 2007

Број на оглас: 2396039 | Објавен на: 29.09.2017, 10:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.500 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


VO ODLICNA SOSTOJBA
NA BUGARSKI TABLI REGISTRIRANO CELA GODINA
8+1

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 igor

Потврден огласувач