Logo

Opel vectra 2.0DTl 60kw full oprema

Број на оглас: 2396139 | Објавен на: 27.03.2017, 07:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Цена: 1.899 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Opel vectra 2.0DTL dizel 60kw so lance motor, karavan registrirana so klima el stakla, ABS, kuka, so atestirani foli, pred nedela dena smeneto ulje nov alkumator pod garancija, vo super sostojba ni tropa ni krcka, teknicki odlicen.

 Гостивар    Општина: Врапчиште

Прати Е-Маил

 jusuf

Потврден огласувач