Logo

golf 4 TDI 110ks klimatronik

Број на оглас: 2396219 | Објавен на: 24.03.2017, 13:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 90000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Цена: 3.000 € 30.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


golfot e vo odlicna sostojba vredi da se vidi registrirana do 16 oktovri 2017

 Валандово

Прати Е-Маил

 pepi