Logo

Opel Astra 1.4 Benzin

Број на оглас: 2396261 | Објавен на: 10.09.2017, 14:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2004

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црвена

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1.300 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Astra 1.4 Benzin Karavan

 Кичево

Прати Е-Маил

 Kenan

Потврден огласувач