Logo

bager SCHAEFF HML 40 A

Број на оглас: 2396318 | Објавен на: 27.06.2018, 20:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.700 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


bagerot e donesen od svajcarija promeneto hidraulicno ulje filter PRODADEN

 Прилеп    Општина: Кривогаштани

Прати Е-Маил

 borce

Потврден огласувач