Logo

Rezervni Delovi za Alfa Romeo

Број на оглас: 2396447 | Објавен на: 09.09.2018, 07:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Резервни делови за алфа ромео 156
-B.R.C плин дизна дизна комплет со грана
-Мотор
-Мењач
-Алтернатор
-Алансер
-Бомбина
-Компресор за клима
-Хладник за клима
-Хладник за вода
-Корпа
-Ламела
-АБС
-Пумпа за Кочници
-Компјутер
-Амортизери
-Зглоб
-Полуосовина
-Диск
-Шепа
-Трап
-Фарови
-Жмигавци
-Штопови
-П.Хауба
-З.Хауба
-Врати
-Крила
-Под Крила
-Маски
-Браници
-Ретровизори
-П.Шофер Шајбна
-З.Шофер Шајбна
-Стакла
-Механизми
-Седишта
-Волан
-Тапецири
-Шал Табла
JAVETESE NA 070 322 570

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Jonce

Потврден огласувач