Logo

huawei y 300 top telefonce

Број на оглас: 2396550 | Објавен на: 20.03.2017, 22:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Huawei

Модел: huawei y 300 top

Цена: 55 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


se prodava telefonce huawei funkcionalno sve na nego moze zamena

 Валандово

Прати Е-Маил

 dzole

Потврден огласувач