Logo

se prodava mazda 323 fantom vo odlicna sostojba

Број на оглас: 2396611 | Објавен на: 02.11.2017, 19:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mazda

Модел: 323

Година: 1990

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava mazda 323 fantom,vo odlicna sostojba,registrirana do 6 mesec,so atestiran plin,tablicite se na skopje,cena po dogovor

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Trajce

Потврден огласувач