Logo

grupa majstori barame rabota

Број на оглас: 2396676 | Објавен на: 02.11.2017, 19:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Градежништво, Архитектура

Пол: Машко

Образование: Средно училиште

Возачка дозвола: Б

Познавање на јазици: Други јазици

Компјутерски вештини : Добро

Цена: 1 €

Категорија: Вработување / Барам работа

Вид на оглас: Се продава


tel 070286130

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Trajce

Потврден огласувач