Logo

FIAT BRAVO 19 MULTIJET

Број на оглас: 2396695 | Објавен на: 22.05.2017, 17:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Bravo

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2017

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Цена: 4.700 €
4.999 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SO VISOKO NIVO NA OPREMA
1,9 MULTIJET 120 KS

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Bosko