Logo

gumi MOTOCROSS [made in Vietnam] extra cena !!!

Број на оглас: 2396777 | Објавен на: 28.03.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.490 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


078 333 158 viber
Moto Gumi Strumica na FACEBOOK

80 100 21 2000 ден.
110 100 17 2500 ден.
100 100 18 2500 ден.
110 100 18 2500 ден.
120 100 18 2500 ден.
110 90 19 2500 ден.

бесплатна испорака низ цела МК

Огласи од: Zoran

Zoran

Струмица

Станете Премиум член

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 zoki

Потврден огласувач