Logo

Drveni dupli prozorci

Број на оглас: 2396778 | Објавен на: 19.02.2017, 22:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat dupli prozorci socuvani
2 prozorci 140 na 130 so roletni
1 prozorec 150 na 125 bez roletna
Cena za trite 8000den eden 3000den
Moznost za dogovor
podetalni informaci na 075810257

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Goran