Logo

Се продава куќа во нас.„РИД’’

Број на оглас: 2397004 | Објавен на: 23.03.2017, 12:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 70

Број на спратови: 1

Греење: Дрва

Дворна површина: 200

Цена: 1 € Цената не е фиксна 15.000 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Се продава куќа на ул„Слобода’’ во нас.Рид.

Повеке информации нa бројот подолу или на 075 376 212 љупчо..

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Vesna

Потврден огласувач