Logo

Sony Playstation 4 500GB so 1 kontroler + igra

Број на оглас: 2397279 | Објавен на: 18.05.2017, 14:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 16.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Sony PS4

Вид на оглас: Се продава


Se prodava PS4 500GB so 1 kontroler + igra (The Division)
PS4 e vo odlicna sostojba. Odi vo komplet so kutija i site dodatoci.
Moze i bez igrata za 16.000 den

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Горан

Потврден огласувач