Logo

ПРОДАВАМ стан во БЕРОВО на одлична локација

Број на оглас: 2397371 | Објавен на: 14.12.2017, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 78 m²

Греење: Дрва

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Празен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југозапад

Цена: 30.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Продавам трособен стан во Берово, позади автобуската станица на 3 мин од центарот на градот.Станот е реновиран целосно, со нова надворешна столарија и дополнително вградена внатрешна изолација.Греењето е на парно на дрва.Станот се наоѓа на југозападна страна и е на 3-ти кат.

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 Дарко