Logo

Mercedes c220

Број на оглас: 2397482 | Објавен на: 25.03.2017, 23:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: 220

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 2.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata e mnogu dobra , vo odlicna sostojba,
125 ps
Elektrika na prozori
Elektrika na retrovizori
Radio so cd i usb
Realni kilometri
Registrirana do 05 09 2017
Domakinski cuvano
MOZE ZAMENA SO MOJA DOPLATA
072 621 060

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Audi