Logo

AMORTIZERI JABUCICI SPONI DISKOVI PLOCKI K.VODA

Број на оглас: 2398120 | Објавен на: 12.03.2019, 09:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Авто-мото сервиси

Вид на оглас: Се продава


Амортизери нови и репарирани со 1,2,3 год гаранција за сите типови на возила, комбиња, пикапи.Нудиме делови за во подвозјето со одличен квалитет и пристапни цени и стручна монтажа. Сервисот АБСОРБЕР се наоѓа во Кисела Вода кај Тех,Преглед тел.272-3456 072/55-95-10 и 075/60-41-41

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 velko

Потврден огласувач