Logo

Se prodavaat bandazi

Број на оглас: 2398196 | Објавен на: 24.04.2017, 11:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandazi za bmw 18ki 225 40 so novi hankok gumi od bmw m3 f10 - cena po dogovor
Bandazi za bmw 17ki 200 evra so se gumi.
Bandazi za opel 16ki so se gumi 215 55 16 - 200 evra
Bandazi original za mercedes 16ki bez gumi 200 evra
Kontakt 078 348-086 Gile

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Petar

Потврден огласувач