Logo

Se prodava

Број на оглас: 2398318 | Објавен на: 20.03.2017, 22:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1993

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Цена: 1 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 3 VR 6 ,DOHC motor 2.8 ..vo odlicna sostojba servisiran pred necel mesec .. AIR BAG ,ABS ,soncev krov ,DVD radio , xenon svetla ,elekrtika na stakla (i retrovizori) 17 ki bandazi Barakuda .. moze i zamena ...telefon za kontakt 071 568 868

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Ivica

Потврден огласувач