Logo

Акција !!!

Број на оглас: 2398586 | Објавен на: 27.02.2017, 09:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.396 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Ослабување и Исхрана

Вид на оглас: Се продава


Сега имате можност да ја победите битката со вишокот килограми еднаш за секогаш!
Користете ги производите на Slim Line-Club и намалете неколку конфекциски броеви и стопете го вишокот килограми!
Најдобрите капсули за слабеење со 20 % попуст.
24 капсули по цена од само 1396 денари.
Нарачајте веднаш на телефонскиот број 077-533-219 или преку порака во страницава!

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 BILJANA

Потврден огласувач