Logo

Opel corsa 1.7 dti 2003god,Klima,registriran,moze zamena..

Број на оглас: 2398717 | Објавен на: 24.04.2017, 17:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Цена: 2.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


opel corsa 1.7 dti
God 2002-3
Full oprema
Klimatronik
Abs
Servo
Airbag
Centrallna
Sediste na grejenje
Servisiran
Bord computer
Regisriran cell god
Novi gumi
Al felni
Sacuvano
Vredi da se vidi
Auto plac cile

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 nedim

Потврден огласувач