Logo

bandazi so gumi 5x112 225/45-18

Број на оглас: 2398808 | Објавен на: 21.04.2017, 14:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


ekstra bandazi za passat golf 5 touran so michelin gumi

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Dzeljo

Потврден огласувач