Logo

Fiat uno 1.7d

Број на оглас: 2399007 | Објавен на: 21.03.2017, 15:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Uno

Година: 1995

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Цена: 850 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Registrirano do 25.01.2018g pali vozi potrosna 4l 100km karoseriski zdravo skapanici nema poveke info na telf

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Pece