Logo

Sony DSR-PDX10P

Број на оглас: 2399147 | Објавен на: 07.09.2017, 21:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Sony

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba koristena samo za privatni potrebi.
komlet so dodatoci bez stativ

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Rojanet