Logo

Se prodava

Број на оглас: 2399180 | Објавен на: 26.02.2017, 22:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Stolici 15 masi 10 sank skara rosfajt sudoper aspilator frizider toster fritez za pomfrit pecka sve sto vi treba xa fast food sendvicara

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Sinan