Logo

Се продава

Број на оглас: 2399369 | Објавен на: 18.01.2019, 17:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 101 kw / 137 ks

Цена: 2.900 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava BMW 320d, 2001 godina, vo odlicna vozna sostojba,Sedista pola koza pola platno od Mpaket.Registrirana do fevruari 2019 godina + Zelen karton so 4 novi zimski gumi celicni bandazi i so 4 novi letni gumi aluminiumski bandazi.6
L gratska,5L otvorena potrosuvacka.Ekonomicno vozilo.Vredi da se vidi.
Zamena Audi A4 KARAVAN DIEZEL 2004 SO MOJA DOPLATA (REALNA)!!!

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Nevena

Потврден огласувач