Logo

Grav

Број на оглас: 2399410 | Објавен на: 07.06.2017, 17:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 МКД

Категорија: Продавници, Трговија / Аптеки, Фармација,Земјоделски

Вид на оглас: Се продава


Se prodava grav shirok i siten... 150 denari kilogram

informacii na tel :


070 260 905

 Струга    Општина: Вевчани

Прати Е-Маил

 KTM

Потврден огласувач