Logo

KTM

Број на оглас: 2399434 | Објавен на: 25.03.2017, 11:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 25.000 МКД

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Mnogu dobar velosiped,kupen vo austria,moze zamena za play station,kafemat i drugo, 075 757 605

 Дебар    Општина: Центар Жупа

Прати Е-Маил

 shemo

Потврден огласувач