Logo

opel zafira 1.6

Број на оглас: 2399454 | Објавен на: 25.03.2017, 11:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Zafira

Година: 2001

Гориво: Бензин

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 2.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Komandi na volan
Registrirana do avgust
7 sedista
Kuka so dokumenti za atest
Stegnata
Dobra sostojba
6litri na 100 km,,
075 757 606

 Дебар    Општина: Центар Жупа

Прати Е-Маил

 shemo

Потврден огласувач