Logo

KANALSKI DIGALKI NOVI

Број на оглас: 2399672 | Објавен на: 08.11.2018, 22:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Автосервис и Автоперална опрема

Вид на оглас: Се продава


HIDRAULICNI I
NA VOZDUH
DVA TONA
SE STELUVAT VO ZAVISNOS OD KANALOT

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 BACOC dtu

Потврден огласувач