Logo

Naselba Hipodrom

Број на оглас: 2399685 | Објавен на: 17.01.2018, 17:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 58 m²

Греење: Нема

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Празен

Лифт: Не

Број на балкони: Тераса + 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Цена: 36.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava stan vo naselba Hipodrom. Stanot se naogja na 3ti sprat na agolot pomegju glavnata ulica i posledna 50ka, so pozicija jugo istok.

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 Blagoja

Потврден огласувач