Logo

BMW E36 318TDS

Број на оглас: 2399748 | Објавен на: 28.05.2017, 17:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 318

Година: 1996

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2017

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1 €
70.308.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW E36 318TDS 96GOD 66KW CELA GODINA REGISTRIRANO KOLATA E KAKO NOVA PRVA FARBA BES ZABELESKA

- KLIMATRONIK
- AIRBAG
- RADIO CD KLARION FABRICKO CD MP3
KOLATA IMA MALA POTROSUVACKA 6.5%
KAKO NOVA I REDOVNO SERVISIRANA

071-308-500 BRANKO NA OVAJ MOBILEN ZVONETE

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 darko

Потврден огласувач