Logo

Opel Zafira 1.9 CDTI 2006 godina ODLICNA !!!

Број на оглас: 2399828 | Објавен на: 26.03.2017, 10:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Zafira

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e vo ekstra sostojba zacuvana top bez mana kako sto e na slikite cena za kes informacii na telefon napraven servis moze da se vidi i proba..
na ovoj TELEFONSKI BROJ 070-867-511 NA DOLNIOD NE ZVONETE...

 Валандово

Прати Е-Маил

 GOLF