Logo

Шатори за свадба - Tenda paë dasma

Број на оглас: 2399876 | Објавен на: 24.05.2018, 01:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Изнајмувам Шатори за свадба , професионално осветлување и сценски ефекти .
Tenda peë dasma , ndriçimi profesional dhe efekte speciale

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Riste

Потврден огласувач