Logo

Audi 80 1.9 TDI

Број на оглас: 2400027 | Објавен на: 20.03.2017, 15:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: 80

Година: 1994

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Цена: 1.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Audi 80 b4 1.9 TDI 90ks, besprekoren enterier I mnogu ekonomicno vozilo.Ima centralno zaklucuvanje,elektrika na stakla,elektrika na retrovizori,klima,aluminski bandasi,radio cd I euro kuka.
Moze zamena za BG vozilo

072 264 003
072 264 003

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Mirce