Logo

PIONEER AVTO ZVUCNICI

Број на оглас: 2400171 | Објавен на: 25.09.2017, 23:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / Звучници

Вид на оглас: Се продава


ispravni i neosteteni.odlicen zvuk.

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 _ _ _ _

Потврден огласувач