Logo

prodavam placevi vo s.Dobri dol Skopje

Број на оглас: 2400468 | Објавен на: 02.08.2020, 07:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 2500 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


placevite se na ramno mesto za cenata ke se dogovorime moze da se deli na placevi

 Скопје    Општина:Сопиште

Прати Е-Маил

 Jonce

Потврден огласувач