Logo

HYUNDAI i10 1.1i 80 ks

Број на оглас: 2400512 | Објавен на: 07.07.2017, 13:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Hyundai

Модел: i10

Година: 2009

Гориво: Бензин

Километри: 80000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 06.2018

Сила на моторот: 49 kw / 67 ks

Цена: 3.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


HYNDAI i10 2009 1.1i 80 ks
Od oprema poseduva:
Servo volan
Centralno zaklucuvanje
Elekricno podesuvanje na svetla
Aluminski bandasi 4 novi gumi
Vo ekstra sostojba cisto nova kola

Огласи од: Noelias Auto Plac Resen

Noelias Auto Plac Resen

korculanska br. 60 Resen
Ресен

Станете Премиум член

 Noelias Auto Plac Resen

Потврден огласувач