Logo

NISSAN NOTE 1.5 DCI 85 KS 2009 GOD

Број на оглас: 2400518 | Објавен на: 20.09.2017, 12:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nissan

Модел: Note

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2018

Сила на моторот: 59 kw / 80 ks

Цена: 2 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


NISSAN NOTE 1.5 DCI 85 KS 2009 GOD
Od oprema poseduva:
Klima
Servo volan
Centralno zaklucuvanje
Elektrika na retrovizori
Elekricno podesuvanje na svetla
Aluminsk bandasi so 4 novi gumi
Naslon za raka
Vo ekstra sostojba

Огласи од: Noelias Auto Plac Resen

Noelias Auto Plac Resen

korculanska br. 60 Resen
Ресен

Станете Премиум член

 Noelias Auto Plac Resen

Потврден огласувач