Logo

SE PRODAVA AUDI A6

Број на оглас: 2400581 | Објавен на: 10.11.2017, 18:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Цена: 3.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KOLATA E VO SUPER SOSTOJBA MOTOR 1.9 TDI 81KW-110 KS FULL OPREMA REGISTRIRANA DO AVGUST 2017 VE MOLAM ZVONETE SAMO NA OVOJ BROJ 078342293

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Ace

Потврден огласувач