Logo

SEAT CORDOBA 1.4 TDI 2007 GOD

Број на оглас: 2400615 | Објавен на: 27.05.2017, 17:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Cordoba

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2017

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SEAT CORDOBA 1.4 TDI 2007 GOD
Od oprema poseduva:
Klima
Servo volan
Centralno zaklucuvanje
Elektrika na retrovizori
Elekricno podesuvanje na svetla
Naslon za raka
Vo ekstra sostojba kompletno servisirana

Огласи од: Noelias Auto Plac Resen

Noelias Auto Plac Resen

korculanska br. 60 Resen
Ресен

Станете Премиум член

 Noelias Auto Plac Resen

Потврден огласувач