Logo

LAND ROVER FRILENDER 2.0TDI

Број на оглас: 2400823 | Објавен на: 21.04.2017, 09:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: LandRover

Модел: Freelander

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2017

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 3.500 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


- REGISTRIRAN
- KOMPLET SET REBRASTEN KAIS , ULJE I SITE FILTRI.

OD OPREMA POSEDUVA:
- SONCEV KROV.
- KUKA
- ABS.
- SERVO.
- KLIMA.
- AIRBAG.
- CD RADIO MP3.
- ALUMINIUMSKI BANDAZI LAND ROVER.
- CENTRALNA BRAVA SO DALECINSKO.
- ELEKTRIKA NA STAKLA.
- ELEKTIKA NA RETROVIZORI.

TELEFON-071373408 TELEFON-071373408
TELEFON-071373408 TELEFON-071373408
TELEFON-071373408 TELEFON-071373408
TELEFON-071373408 TELEFON-071373408

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Martin

Потврден огласувач