Logo

Prodavam Samsung Galaxy Mini

Број на оглас: 2401263 | Објавен на: 18.09.2018, 22:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Siemens

Модел: Telefoni-HITNO I POVOLNO

Боја: White

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: До 4" инчи

Цена: 1.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


HITNO GI PRODAVAM TELEFONITE STO SE NA SLIKITE I EDEN TABLET QUART.
TELEFONITE IMAAT SKRSENI STAKLA ISTO I TABLETOT
Tel:078 249 701

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Biba

Потврден огласувач