1 / 12
naj evtini ceni u mk kontejneri kontejner vikendici ekstra
1 €
Цената не е фиксна
26.07.2022 23:11

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

najeftini kontejneri u mk imame sekakvi vidovi na montazni kukicki i sekoja dimenzia proizveduvame i montazni vikendici baraki i drugo proizvodot e po evropski standardi imame i sertifikat na montaznite proizvodi prevozot e besplaten za pojse iformacii javetese na nasata vep stranawww.kenpanel.mk te 070706116 078360713

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Се продава од:

Miroslav
Потврден огласувач
070706116
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам