Logo

Велосипед FOCUS 26''

Број на оглас: 2401599 | Објавен на: 27.03.2017, 09:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 € Цената е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Се продава алумински велосипед FOCUS во одлична состојба,

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Сашко

Потврден огласувач