Logo

Sekac za plugovi

Број на оглас: 2401640 | Објавен на: 23.03.2017, 19:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Предрежач за плуг
Нов не користен

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 zdravko

Потврден огласувач