Logo

se prodava golf 19 tdi 90 ks

Број на оглас: 2402154 | Објавен на: 25.03.2017, 09:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 3.150 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava golf 4 19 tdi 90 ks vo odlicna sostojba klima -servo -aerbeg -abs -radio mp3 -aluminski felni so 4novi gumi -vozilot evo odlicna sostojba napraveno e servis rebrest vodna pumpa motorno maslo so filtri regestiran

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 bmw

Потврден огласувач