Logo

volkswagen caravelle

Број на оглас: 2402207 | Објавен на: 23.03.2017, 10:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.400 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava volkswagen caravelle god 2003 2.5td. kombeto e top sostojba, moze zamena za kola do 3000e
javete na 078348333

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 lindi